Ja Latvijas Republiku vadītu atbilstoši Foursquare mayor.

Ministru Kabinets, ja to veidotu atbilstoši Foursquare vietu ķēniņiem [mayor], kāda tā būtu?

Valdību no @brivibas36 vada un Ministru Prezidents ir @aaligz. Ārlietu ministrijā arī Foursquare vadība ir @edgarsrinkevics rokās. Par Aizsardzības ministriju rūpējas @singer777, bet iekšējo drošību Iekšlietu ministrijā uzrauga @o79.

Foursquare Mayor
Foursquare Mayor kronis http://i-am-cc.org/ Creative Commons license.

 

Ekonomikas ministrijā mayor ir @MeijersR, bet Valsts finanses nozares ministrijā valda @AnnasCirule. Izglītības un zinātnes ministrijas mayor ir @zakjeens_k, bet @zigza vada Kultūras ministriju. Labklājības ministrijas mayor ir @baiba_a, savukārt Ieva R tur Veselības ministrijas posteni Foursquare. Jānis B ir Satiksmes ministrijas mayor, bet @njuxiic ir Tieslietu ministrijas vadībā. Ministriju ar jaudīgo abreviatūru VARAM Foursquare iekarojusi @Avigrieze un, visbeidzot, Zemkopības ministrijas Foursquare mayor ir @JanisDinga.

ASV prezidents Obama Foursquare
ASV preziedents Barks Obama Foursuare [ekrānšāviņš] Publicēts Emobiju blogā http://emocijufoto.lv/emoblog

Kā redzam – tikai divi no Foursquare lietotājiem nav izvēlējušies twitter kontus piesaistīt uz lietotāja atrašanos balstītās platformas profilam.

Latvijas Foursquare Ministru Kabinetā ir viens pašreizējās valdības sastāva ministrs, kas norāda uz Valsts pārvaldes gatavību izmēģināt jaunus komunikācijas kanālus. Jau iepriekš rakstīju, ka Ārlietu ministrs ir labs paraugs jebkurai atpazīstamai personībai kā līdzsvarot publisku un privātu aktivitāti Foursquare.

Ja raugāmies uz dzimumu vienlīdzību – Foursquare “Ministru Kabinetā” ir astoņas dāmas un seši kungi.

 

Foursquare mayor ir sociālās platformas lietotājs, kurs apmeklējis (veicis check-in) konkrēto vietu visvairāk konkrētā laika sprīdī. Pašlaik tās ir 60 kalendārās dienas. Mazā un vidējā biznesa labā prakse ir piešķirt Foursquare vietas mayor sevišķas atlaides, komplimentārus atspirdzinājumus, tā atzīstot viņu kā uzticamāko klientu un lojālāko apmeklētāju.