Pilsētas WiFi soliņš

Pagājušajā gadā Microsoft Latvijas pārstāvniecība pirmie ierunājās par konceptu “strādā no jebkuras vietas”. Joprojām man tas šķiet optimistiskā darbinieka un saprātīgā darba devēja savstarpējo attiecību labākais modelis. Brīvs režīms, kas ļauj radošajam garam doties meklējumos.

Šodien Vērmanes dārzā Lattelecom un Rīgas pilsēta iedarbināja pirmo Pilsētas WiFi soliņu – brīvpieejas interneta darba un atpūtas vietu zem klajas debess. Jā tieši tā brīvas dabas darba un atpūtas vieta ar viedtālrunim vai klēpjdatoram vajadzīgo WiFi un kontaktligzdu, lai uzlādētu rīdzinieku un, iespējams, arī pilsētas viesu mobilās ierīces.

Par Lattelecom bezmaksas WiFi dzird runājam jau pāris mēnešus un kā šodien pārliecinājos – lietošana patiešām ir ērta. Izvēloties WiFi tīklu “Lattelecom_WiFi”, interneta pārlūkā atveras lūk šāds reklāmas logs, kas izgaist pēc dažām sekundēm.

 

Reklāmas logs pirms Lattelecom WiFi lietošanas

Juris Gulbis pamatoti var lepoties ar Lattelecom veikumiem, kas šogad tiek pieteikti viens pēc otra. Arī šis – sadarbības pasākums ar Rīgas pilsētu ir labs solis, nodrošinot patīkamas ērtības esošajiem un potenciālajiem Lattelecom draugiem (jā tieši draugiem, jeb zīmola cienītājiem). WiFi soliņi tiks uzstādīti un aprīkoti virknē galvaspilsētas parku un J. Gulbis šodienas notikumā bilda, ka sarunas iesāktas arī ar citām Latvijas pašvaldībām.

Mēs jau esam pasaules Top5 ātrākā interneta zeme, varbūt būsim arī “dāsnākā WiFi valsts Eiropā”?

LattelecomWiFi Pirmais WiFi soliņa apmeklētājs

Pats WiFi soliņš (izvēlies Lattelecom_wifi bezvadu tīklu) Ekrānšāviņš no Foursquare

 

Par godu šodienas notikumam Lattelecom sagatavojuši arī interesantu infografiku:

 

Lattelecom infografiks - WiFi
Pilsētas WiFi soliņš – Lattelecom infografika par WiFi 21.gadsimtā