Kolosāle – orientēšanās spēle tirdzniecības centros

Jau nedēļas sākumā rakstīju blogā par Galactico “Kolosāle” – lietotni, kas var kļūt par pircēja lielpalīgu piecos Galactico tirdzniecības centros – Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole. Šonedēļ sākusies un līdz pat 8.novembrim norisinās īpašās Kolosāle aktivitātes. Pirmie lietotni izmēģināja sabiedrībā zināmas personības un modes pazinēji (pozitīvā gaisotnē pirmie “Kolosāle”un orientēšanās spēli izmēģināja modes mākslinieks Dāvids, dziedātāja Aminata, modes blogere Alīna Keller, modele un TV producente Lelde Lietaviete, aktieri Andris Bulis un Evija Skulte), bet jau šobrīd lejuplādēt aplikāciju un doties iepirkšanās orientēšanās spēlē aicināts ikviens interesents.

Attēlā priekšplānā, Nacionālā teātra aktrise Evija Skulte, "Kolosāle" iBeacon lietotnes izmēģinājumā.
Attēlā priekšplānā, Nacionālā teātra aktrise Evija Skulte, “Kolosāle” iBeacon lietotnes izmēģinājumā. [Foto: Linstow Center Managment]

Galactico tirdzniecības centri pirmie Latvijā piedāvā jaunu iepirkšanās pieredzi –

orientēšanās spēli tirdzniecības centros

Izveidojot viedtālruņu lietotni KOLOSĀLE, Linstow Center Managment apsaimniekotie pieci Galactico tirdzniecības centri Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols un Dole pirmie Latvijā piedāvā jaunu iepirkšanās pieredzi ar spēles elementiem. Pirmie lietotni izmēģināja sabiedrībā zināmas personības un modes pazinēji, bet no 4. novembra lejuplādēt aplikāciju un doties iepirkšanās orientēšanās spēlē aicināts ikviens interesents.

“Linstow Center Management kā pieredzējis un inovatīvs tirdzniecības centru industrijas līderis Baltijā, šā gada maijā pirmais Latvijā prezentēja iBeacon tehnoloģiju, Galactico tirdzniecības centru apmeklētājiem piedāvājot ar lietotnes KOLOSĀLE starpniecību uzzināt par daudzveidīgajiem Galactico tirdzniecības centru servisiem. Pozitīvās klientu atsauksmes par KOLOSĀLE spēli ir labākais pierādījums, ka jaunās tehnoloģijas ir lielisks palīgs ne tikai darbā, satiksmē un saziņā, bet arī inovatīvs veids, kā padarīt iepirkšanos par aizraujošu un izzinošu pieredzi. Viedtālruņu lietotāji, ir aicināti lejuplādēt lietotni KOLOSĀLE un izbaudīt jaunu iepirkšanās pieredzi – doties orientēšanās spēlē Galactico tirdzniecības centros,” pauž Linstow Center Management centru komercdirektore Evija Majevska.

Modes mākslinieks Dāvids, dziedātāja Aminata, modes blogere Alīna Keller, modele un TV producente Lelde Lietaviete, aktieri Andris Bulis un Evija Skulte, kas pirmie t/c Galerija Centrs, ir izmēģinājuši aplikāciju, atzina, ka lietotne KOLOSĀLE ērti un izklaidējoši ļauj uzzināt aktuālākos veikalu un pakalpojumu sniedzēju īpašos piedāvājumus un atlaides. Pirms tam jau lietotni arī testēja un par veiksmīgu un funkcionālu atzina arī Latvijas vadošie tehnoloģiju blogeri un žurnālisti.

“Galerija Centrs ir modē kopš 1938. gada, kas to padara par ideālu vietu, lai apvienotu iepirkšanos, modi un jaunākās tehnoloģiju iespējas jaunā kvalitātē. Tāpēc man ir patiess prieks, ka pirmie ar lietotni KOLOSĀLE iepazinās Latvijas modes personības. Rezultāts – iespēja pirmo reizi Latvijā izbaudīt iepirkšanos kā spēli, kurā visi ir uzvarētāji,” saka t/c Galerija Centrs vadītāja Zita Siliņa.

Orientēšanās spēles, izmantojot jauno Galactico aplikāciju, notiks starpsezonas izpārdošanas laikā.

4. novembrī interesenti tiek gaidīti tirdzniecības centrā Origo, 5. novembrī – t/c Dole, 6. novembrī – t/c Galerija Centrs, 7. novembrī – t/p Alfa, 8. novembrī – t/c Mols. 

Kolosāle Galactico Rudens Akcija 2015-11-05_1424

Galactico lietotne tapusi izmantojot inovatīvo iBeacon tehnoloģiju, un tā ir pirmā reize, kad pasaulē atzīta tehnoloģija Latvijā ieviesta kā ērts navigācijas un izklaides instruments. Galactico lietotne KOLOSĀLE pieejama Android un iOS viedierīcēm. Lejuplādējot lietotni un ieslēdzot Bluetooth, tā lietotājiem tirdzniecības centros dod norādes, kā atrast orientēšanās spēles punktus.

iBeacon tehnoloģijas izmantošana spēles veidā Latvijas tirdzniecības centros ir nebijis notikums un, jau dažādās auditorijās testējot lietotni, guva pozitīvas atsauksmes. Modes pazinēji to raksturoja kā iepirkšanos ar odziņu, kas, izmantojot spēles elementu, ļauj atrast labākos piedāvājumus. Savukārt tehnoloģiju eksperti sevišķi augstu novērtēja kvalitāti un precizitāti kādā lietotne darbojas.

Galactico tirdzniecības centru attīstītājs (t/c Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols, Dole) un nekustamā īpašuma apsaimniekotājs SIA Linstow Center Management Latvijā darbojas jau 19 gadu. Kopējā LCM apsaimniekojamā tirdzniecības centru platība Latvijā ir vairāk nekā 230 000 m², bet visā Baltijā 329 000 m² (LCM apsaimnieko arī lielāko t/c Ülemiste Igaunijā).